WSDL Docs (4.0.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran
