WSDL Docs (4.0.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe
