WSDL Docs (4.0.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Sort by
sr: Сортирај по
