WSDL Docs (4.0.1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Style
sv: Stil

en: Apply
sv: Applicera

en: Input
sv: Inmatning

en: Offset
sv: Kompensera

en: Output
sv: Mata ut

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
