WSDL Docs (4.0.1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Documentation
ta: ஆவணங்கள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Style
ta: பாணி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Output
ta: வெளியீடு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
