WSDL Docs (4.0.1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Documentation
tr: Belgeleme

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Output
tr: Çıktı

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
