WSDL Docs (4.0.1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Documentation
uk: Документація

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Style
uk: Стиль

en: Apply
uk: Застосувати

en: Input
uk: Ввід

en: Offset
uk: Зміщення

en: Output
uk: Вивід

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: document
uk: документ
