Workspaces Extra (2.0.0-alpha10) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Export
az: Eksport

en: Default
az: Susmaya görə

en: Open
az: Aç

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Revert
az: Qaytarma

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Workspace
az: İş sahəsi

en: Live
az: Canlı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: Offset
az: Ofset

en: Publish content
az: Məzmunu dərc edin

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Discard changes
az: Dəyişiklikləri ləğv etmək
