Workspaces Extra (2.0.0-alpha10) - en to sv translation catalogue (55 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Closed
sv: Stängd

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Overview
sv: Översikt

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Export
sv: Exportera

en: Default
sv: Förvald

en: Open
sv: Öppen

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Filter
sv: Filtrera

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Revert
sv: Återställ

en: Changed
sv: Ändrad

en: Workspace
sv: Arbetsyta

en: hour(s)
sv: timmar

en: Collection
sv: Samling

en: Apply
sv: Applicera

en: Activate
sv: Aktivera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Publish content
sv: Publicera innehåll

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Generate
sv: Generera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Discard changes
sv: Ignorera ändringar

en: View changes
sv: Visa ändringar

en: Asc
sv: Stigande

en: Entity types
sv: Entitetstyp

en: - Restricted access -
sv: - Begränsad åtkomst -

en: Current workspace
sv: Nuvarande arbetsyta

en: Workspace switcher
sv: Omkopplare för arbetsyta

en: Workspaces
sv: Arbetsytor

en: Enabled entity types
sv: Aktiverade objekttyper

en: Switch workspace
sv: Byt arbetsyta

en: %workspace_label is now the active workspace.
sv: %workspace_label är nu den aktiva arbetsytan.

en: You do not have access to activate the %workspace_label workspace.
sv: Du har inte åtkomst för att aktivera arbetsytan %workspace_label.

[ctx: Validation]
en: Entity Reference Supported New Entities
sv: Referens av objekt som stöder nya objekt

en: %collection_label can only be created in the default workspace.
sv: %collection_label kan bara skapas i den förvalda arbetsytan.

en: You are now viewing the live version of the site.
sv: Du tittar nu på versionen som visas live för webbplatsen.

en: Manage workspace
sv: Hantera arbetsyta

en: View all workspaces
sv: Visa alla arbetsytor
