Workspaces Extra (2.0.0-alpha11) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Open
lt: Atvira

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Pending
lt: Laukiama

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Workspace
lt: Darbalaukis

en: Live
lt: Gyva

en: hour(s)
lt: valanda

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
lt: Šis meniu dar neturi meniu saitų. <a href=":url">Pridėkite naują</a>.
