Workspaces Extra (2.0.0-alpha12) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Closed
mg: Mihidy

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Filter
mg: Sivana
