Workspaces Extra (2.0.0-alpha12) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
