Workspaces Extra (2.0.0-alpha13) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: - None -
ht: - Vid -

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
