Workspaces Extra (2.0.0-alpha13) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: Closed
oc: Tampat

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Export
oc: Exportar

en: Default
oc: Per defaut

en: Open
oc: Dobèrt

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Filter
oc: Filtrar

en: Owner
oc: Proprietari

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Pending
oc: En espèra

en: Revert
oc: Restablir

en: Changed
oc: Modificat

en: hour(s)
oc: ora(s)

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Publish content
oc: Publica lo contengut

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Generate
oc: Generar

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
