Workspaces Extra (2.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Closed
gu: બંધ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
