Workspaces Extra (2.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Overview
hr: Pregled

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Export
hr: Izvezi

en: Default
hr: Zadano

en: Open
hr: Otvoreno

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Filter
hr: Pročisti

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Revert
hr: Vrati

en: Apply
hr: Primjeni

en: Publish content
hr: Objavi sadržaj

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Asc
hr: Uzlazno
