Workspaces Extra (2.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Publish content
hy: Հրապարակել բովանդակությունը

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
