Workspaces Extra (2.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Overview
lv: Pārskats

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Export
lv: Eksportēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Open
lv: Atvērts

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Changed
lv: Labots

en: Workspace
lv: Darbvieta

en: Live
lv: Tiešraide

en: hour(s)
lv: stunda(s)

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: View changes
lv: Skatīt izmaiņas

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
lv: Vēl nav nevienas izvēlnes saites. <a href=":url">Pievienot saiti</a>.
