Workspaces Extra (2.0.0-alpha4) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Closed
th: ปิด

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Export
th: ส่งออก

en: Open
th: เปิด

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: hour(s)
th: ชั่วโมง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Discard changes
th: ยกเลิกการเปลี่ยนแปลง
