Workspaces Extra (2.0.0-alpha5) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Export
af: Voer uit

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Authored on
af: Geskep op

en: Revert
af: Rol terug

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
