Workspaces Extra (2.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Closed
he: סגור

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Overview
he: סקירה

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Export
he: יצוא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Open
he: פתוח

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Filter
he: סינון

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Revert
he: שחזור

en: Changed
he: השתנה

en: Workspace
he: מרחב עבודה

en: Live
he: חי

en: Apply
he: החל

en: Activate
he: הפעל

en: Offset
he: היסט

en: Publish content
he: פרסום תוכן

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Discard changes
he: ביטול שינויים

en: Asc
he: סדר עולה

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
he: לא נוצרו עדיין קישורי תפריט. <a href=":url">יצירת קישור</a>.
