Workspaces Extra (2.0.0-alpha6) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Author
mk: Автор

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Export
mk: Изнесување

en: - All -
mk: - Сите -
