Workspaces Extra (2.0.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Overview
pl: Przegląd

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Export
pl: Eksportuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Open
pl: Otwarte

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Filter
pl: Filtr

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Revert
pl: Przywróć

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Workspace
pl: Obszar roboczy

en: Live
pl: Na żywo

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Publish content
pl: Publikuj zawartość

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: Generate
pl: Generuj

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Discard changes
pl: Porzuć zmiany

en: View changes
pl: Zobacz zmiany

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Entity types
pl: Typy encji

en: Dummy
pl: Atrapa zawartości

en: Preview link
pl: Odnośnik do podglądu

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
pl: Nie ma jeszcze żadnych odnośników menu. <a href=":url">Dodaj odnośnik</a>.

en: Current workspace
pl: Bieżący obszar roboczy

en: Workspace switcher
pl: Przełącznik obszaru roboczego

en: Workspaces
pl: Obszary robocze

en: Switch workspace
pl: Przełącz obszar roboczy

en: %workspace_label is now the active workspace.
pl: %workspace_label jest teraz aktywnym obszarem roboczym.

en: You do not have access to activate the %workspace_label workspace.
pl: Brak uprawnień do aktywacji obszaru roboczego %workspace_label.
