Workspaces Extra (2.0.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - Select -
ps: - غوره -

en: - All -
ps: - ټول -
