Workspaces Extra (2.0.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Closed
bg: Закрито

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Overview
bg: Обзор

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Export
bg: Експорт

en: Default
bg: По подразбиране

en: Open
bg: Отвори

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Filter
bg: Филтър

en: Authored on
bg: Написано на

en: Revert
bg: Връщане

en: Live
bg: Живот

en: Apply
bg: Търси

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание
