Workspaces Extra (2.0.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Overview
sk: Prehľad

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Export
sk: Exportovať

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Changed
sk: Zmenené

en: Live
sk: Naživo

en: hour(s)
sk: hodina(y)

en: Apply
sk: Použiť

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Offset
sk: Ofset

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Generate
sk: Generovať

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity types
sk: Typy entít
