Workspaces Extra (2.0.0-alpha9) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Closed
kk: Жабық

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Overview
kk: Шолу

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Export
kk: Экспорт

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Authored on
kk: Уақыты
