Workspaces Extra (2.0.0-alpha13) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Closed
ast: Zarráu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Export
ast: Esportar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Filter
ast: Filtru

en: Owner
ast: Dueñu

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Revert
ast: Desfacer

en: Failed
ast: Falló
