Workspaces Extra (2.0.0-alpha10) - en to da translation catalogue (54 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Closed
da: Lukket

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Overview
da: Overblik

en: Reset
da: Gendan

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Export
da: Eksportér

en: Default
da: Standard

en: Open
da: Åben

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Menu link
da: Menu-link

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Revert
da: Gendan

en: Changed
da: Ændret

en: Workspace
da: Arbejdsområde

en: Live
da: Eksisterende

en: hour(s)
da: time(r)

en: Apply
da: Udfør

en: Activate
da: Aktivér

en: Offset
da: Forskydning

en: Publish content
da: Udgiv indhold

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: Generate
da: Opret

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Discard changes
da: Fortryd ændringer

en: View changes
da: Vis ændringer

en: Asc
da: Stigende

en: Entity types
da: Enheds typer

en: - Restricted access -
da: - Begrænset adgang -

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
da: Der er endnu ingen menu-links. <a href=":url">Tilføj link</a>.

en: Current workspace
da: Aktuelt workspace

en: Workspace switcher
da: Skift workspace

en: Workspaces
da: Arbejdsområder

en: Enabled entity types
da: Aktiverede entity typer

en: Switch workspace
da: Skift workspace

en: %workspace_label is now the active workspace.
da: %workspace_label er nu det aktive workspace.

en: You do not have access to activate the %workspace_label workspace.
da: Du har ikke adgang til at aktivere workspacet %workspace_label.

en: You are now viewing the live version of the site.
da: Du ser nu live-udgaven af sitet.

en: Manage workspace
da: Håndtér workspace

en: View all workspaces
da: Vis alle workspaces
