Workspaces Extra (2.0.0-alpha10) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Closed
jv: Ditutup

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Overview
jv: Sekilas

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Export
jv: Ngékspor

en: Default
jv: Gawan

en: Open
jv: Dibuka

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Filter
jv: Saring

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Revert
jv: Baléknā

en: Publish content
jv: Kontén sing dipacak

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
