Workspaces Extra (2.0.0-alpha10) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Open
ka: ღია

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: - All -
ka: - ყველა -
