Workspaces Extra (3.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Revert
mn: Буцаах
