Workspaces Extra (3.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
