Workspaces Extra (3.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: hour(s)
el: ώρα(ες)

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Publish content
el: Δημοσίευση περιεχομένου

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: - Restricted access -
el: - Περιορισμένη πρόσβαση -

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
el: Δεν υπάρχουν ακόμη στοιχεία μενού. <a href=":url">Προσθήκη στοιχείου</a>.
