Workspaces Extra (3.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Closed
ku: داخراوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Open
ku: کراوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Owner
ku: خاوەن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Publish content
ku: ناوەڕۆک بڵاوبکەوە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
