Workspaces Extra (3.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (31 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Author
ms: Pengarang

en: Closed
ms: Ditutup

en: Cancel
ms: Batal

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Reset
ms: Set semula

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Export
ms: Eksport

en: Default
ms: Lalai

en: Open
ms: Buka

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Page
ms: Halaman

en: Menu link
ms: Pautan menu

en: Filter
ms: Tapis

en: Desc
ms: Menurun

en: Owner
ms: Pemilik

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Pending
ms: Menunggu

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Failed
ms: Gagal

en: Apply
ms: Pohon

en: Publish content
ms: Terbitkan kandungan

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
