Workspaces Extra (3.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Overview
te: అవలోకనం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Open
te: తెరువు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: - All -
te: - అన్ని -
