Webservice Manager (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Header
am: ራስጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Param
am: ግቤት
