Webservice Manager (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: header
az: başlıq

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Header
az: Başlıq

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: About
az: Haqqında
