Webservice Manager (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
