Webservice Manager (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Header
cy: Pennawd

en: Custom
cy: Addasu

en: Method
cy: Dull

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
