Webservice Manager (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: header
eu: goiburua

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Header
eu: Goiburua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Method
eu: Metodoa

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz
