Webservice Manager (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: header
fil: ulunan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Header
fil: Ulunan
