Webservice Manager (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: header
it: intestazione

en: Save
it: Salva

en: Header
it: Intestazione

en: Custom
it: Personalizzato

en: Method
it: Metodo

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Loading...
it: In caricamento...

en: Default value
it: Valore predefinito

en: About
it: Informazioni

en: Param
it: Parametro
