Webservice Manager (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
