Webservice Manager (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: header
oc: entèsta

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Header
oc: Entèsta

en: Custom
oc: Personalizat

en: Method
oc: Metòde

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: About
oc: A prepaus
