Webservice Manager (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
