Webservice Manager (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: header
pl: nagłówek

en: Save
pl: Zapisz

en: Header
pl: Nagłówek

en: Custom
pl: Własne

en: Method
pl: Metoda

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Source field
pl: Pole źródłowe

en: About
pl: O stronie

en: Source Field
pl: Pole źródłowe

en: endpoint
pl: punkt końcowy

en: Param
pl: Parametr
