Webservice Manager (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: header
sk: hlavička

en: Save
sk: Uložiť

en: Header
sk: Hlavička

en: Custom
sk: Vlastná

en: Method
sk: Metóda

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o

en: Param
sk: Parameter
