Webservice Manager (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: header
sv: sidhuvud

en: Save
sv: Spara

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Custom
sv: Anpassad

en: Method
sv: Metod

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Source field
sv: Källfält

en: About
sv: Om

en: Destination field
sv: Destinationsfält

en: Param
sv: Parameter
